Liseli Aşkım seksi Elvan

Liseli Aşkım seksi Elvan.
Merhaba liseli seks hikaye okurları, okurları sizler ile beraber bu sayfada buluşmaktan ve erotik hikayelerinizi okumaktan gerçekten büyük bir zevk alıyorum. Benimde sizinle lisede iken kız arkadaşım ile yaşadığım seks hikayemi paylaşmak istiyorum. Bu arada ismim Erdal 32 yaşında evli 1,8 boylarında kendimle barışık ve karşımdaki insanları etkilemek için her zaman bakımlı giyinen biriyim. Hikayeme gelince ben sanat lisesi mezunuyum. Şimdilerde nasıl bilmiyorum ama o zamanlar koskoca okulda 3 tane kız öğrenci vardı. Ve bu kızların ikisi bizim sınıfta diğeri ise bir üst sınıfta idi. Okulun tüm erkekleri tenefüs zili çaldığında bu kızların başında toplanır ve farklı farklı hokkabazlıklar yapıp kızların gözüne girmeye çalışırlardı.
Hatta bir çok defa okulda ve okul çıkışında bu kendini bilmez burnu havada kızlar yüzünden kavga ederlerdi. Herkesin gözü olduğu için kızlarla ilgilenmek hiçbir zaman ilgimi çekmezdi. Biri hariç diğerlerinde öyle aman aman bir güzellikte yoktu açıkçası. Ama içlerinden Elvan isimli bizim sınıfta okuyan kız. Artık Abazalıktan mı yokluktan mı bilmem ama bana çok seksi geliyordu. Tam bir manken fiziğine sahip. Masmavi gözleri ile baktığını mest eden bir güzellik. O kadar erkek içerisinden bana bakmazdı zaten bunu biliyordum. Ama en azından onu doya doya seyredip farklı farklı fanteziler yaşayıp okul tuvaletinde sürekli otuz bir çekiyordum.
Benim İngilizce dersim orta okulda iken sırf hocama olan aşkımdan dolayı onun gözüne girmek için tüm dersleri bırakıp İngilizce dersine çalıştığımdan iyidir. Okulda İngilizce dersinden en yüksek puanları ben alırdım. Elvan ve diğer kız da sınavlardan hep düşük puanlar alıyordu. Son sınavdı Elvan sınavdan en az 75 puan alamazsa dersten kalacaktı. Ama ailesinin buna tahammülü olmadığını biliyordum. Sınava dört gün kala Elvan yanıma geldi İngilizce sınavına kendini çalıştırmamı rica etti. O masmavi alımlı bakışlarına yok diyemedim ve kabul ettim. teşekkür edip yanımdan ayrıldı. Son derste tekrar yanıma gelip eğer istersem evlerinde okul çıkışı çalışabileceğimizi söyleyince bende kabul ettim. ailesinden izin almış ve geleceğimi biliyorlardı. Bende evdekilerine haber verip tüm okulun gözleri üstümüzde okuldan çıkıp evlerine gittik.
Kapıyı annesi Zeynep teyze açtı. Gözlerini annesinden almıştı. Gayet geniş bir ailesi vardı. Annesi güler yüzlü balık etli çok seksi bir kadındı. O gün Elvan ın odasına gittik ve Zeynep teyzenin hazırladığı keler ve çaylar eşliğinde çalıştık. Elvan yanı başımda ve teninin sıcaklığını hissedebiliyordum. Bu benim sikimin kalkmasına yeter artardı bile. O gün iki defa tuvalete gidip 31 çektim ve sikimi boşalttım. İkinci gün yine aynı şekilde geçti üçüncü gün tekrar evlerine gittiğimizde evde kimse yoktu. Annesi ve babası bana güvenmiş beni sevmişlerdi. Benim geleceğimi bilmelerine rağmen misafirliğe gitmişlerdi. Evde ben ve Elvan tek başımı kalmıştık. elvan ile beraber iyice sıkı fıkı olmuş ve sürekli muhabbet eder olmuştuk. Benden çok şey öğrendiğini ve bu sınava hazır olduğu söylüyordu.
Beraber mutfağa gidip annesinin bizim için hazırladığı yemeği sohbet eşliğinde yedik ve çaylarımızı alıp odasına geçtik. Sandalyeleri yan yana çekip derse başladık. Elvan gömleğinin üst düğmelerini çok sıcak deyip açtı ve göğüsleri resmen sütyenin den fırlayacak gibi gözümün önündeydi. Gözlerimi göğüslerinden bir türlü alamadım. Sürekli göğüslerine bakıp iç çekiyordum. Resmen Elvanın içine düşecek gibiydim. Sikim taş gibi olmuş ve pantolonumda delip çıkacak gibiydi. Kendimi çok zor tutuyordum. Önceden hiç seks yapmamıştım. Ve resmen bir Abaza halim vardı. Elvan birden elimi taş gibi olan sikime attı ve yüzüme baktı. Eliyle sikimi okşamaya başladı. Zaten zor duruyordum bir anda sikimi avuçlamaya başlayınca o anda boşaldım ve hemen ayağa kalkıp pantolunuma ıslaklık değmesin diye hemen pantolunumu çıkardım. Baksırım resmen döllerimle bir gölet olmuştu.
Elvan ban bakıp gülmeye başladı ve yerinden kalkıp sikimin önünde diz çöküp baksırımı indirdi ve döllerimle sıvanmış sikimi alıp yalamaya başladı. Ben halen şoktaydım ama çok güzel sakso çekiyordu. Büyük bir keyif ve iştahla sikimdeki tüm döllerimi yalayıp yuttu ve sikimi tekrar taş gibi yapıp tamamını ağzına soktu. Dondurma yalar gibiydi. Ben ise zevkten inlemeye başladım ve kafasından tutup sikime doğru ittirmeye başladım. Çok büyük bir zevk alıyordum. Ellerinden tutup kaldırdım ve yatağa yatırıp eteğini kaldırıp sulanmış amını okşamaya ve yalamaya başladım. Elvan altımda çığlıklar eşliğinde kıvranıyordu. Bakireydi onun için daha da ileriye gidemiyordum. Ama bu zevki de hemen bırakmak gibi bir niyetim yoktu. Ağzımın içine çığlıklar atarak boşaldı hepsini yalayıp yuttum.
Doğruldu ve sikimi tekrar ağzına alıp sakso çekmeye başladı. Sonra sikimi göğüslerini arasına aldı ve bende git gel yaparak göğüslerini sikmeye başaldım. Tüm döllerimi göğüslerine boşalttım. Göğüsleri döllerimle sıvanmış gibiydi. Derken sesler gelmeye başladı anne ve babası erken gelmişlerdi hemen toparlandık ve ders çalışıyor gibi yaptık annesi geldi ve hiçbir şey çakmadılar. Aferin çalışın deyip odadan geri ayrıldı. Bir daha da Elvan ile bir araya gelemedik. Ama okulda her fırsatta birbirimizin yanına gidip birbirimizi okşuyorduk. Okul bittikten sonra tamamen irtibatı kestik. Bu arada o sınavdan 86 puan aldı ve dersten geçti.

Bir cevap yazın