Seksi Kuzenimi arkalı önlü siktim

Seksi Kuzenimi arkalı önlü siktim.
Sizlere Haya gül adında kuzenimle yaşamış olduğum bir ensest hikayemden söz etmek istiyorum. Bu hikayemde anal ve am her şey yazılmıştır beğeneceğinizi düşünüyorum. Şahsen benim için çok güzel bir duyguydu yaşarken şuan yazarkende aynı durumdayım. Bu yüzden okumanızı tercih ederim. Herkese iyi günler…
Selam ensest hikayeler okurları, ben 20 yasında 1,70 boylarında yakışıklı bir gencim benim hikayem 2 ay önce basımdan geçti.RAMAZAN bayramında ziyaret için teyzem lere gittik annem ler falan teyzamler de 1 saat kadar oturduk ve teyzemin kızı havagül evde degildi tam kalkacaktık ki o geldi. Hayagül 1,60 boylarında sexi biridir.ben hep onu hayal ederek 31 çekerdim. gecelerimi süslerdi.hep onu elde edeceğim günü hayal eder dururdum.neyse hayagül geldi bayramlarsık annemle teyzem alt sokaktaki akrabalarımıza gittiler ve biz evde yalnız kaldık.evet hayallerimin kızıyla evde tektim. (Kuzen seks hikayeleri)
Hayagül üstündeki dar elbiseleriyle beni azdırıyordu. O vücudu gördükçe kendimden geçiyordum Havagül çay suyu koymak için mutfağa gitti ve bende peşine gittim kalkan yarağımı götüne dayadım ve arkasından sarıldım birden ilkil di ne yapıyorsun dedi seni arzuluyorum dedim git surdan dedi ve beni itti cok utanmıştım yüzüne bakamıyordum. yanıma geldi ve dedi ki çok mu istiyorsun dedi evet dedim al o zaman dedi seninim dedi öpüşmeye başladık o güzel dudaklarını öperken sulanan amcığını ellemeye başladım çırılçıplaktık tenimiz tenimize değiyordu ve bu beni daha fazla tahrik ediyordu.
Artık yeter sok onu bana onu içimde istiyorum ver onu bana dedi ben daha fazla sevişmek istiyordum başladım o güzel amcığını yalamaya 69 pozisyonuna girdik ve ben onun amcığını oda benim yarağımı yalıyordu 15 dakika sonra azının derinliklerine boşaldım ve 5 dakika sonra yatırdım artık lütfen sok şunu dedi bende tükürük ledim yarağımı o güzel amcığına dayadım içi ateş gibiydi. Bir ah çekti yırttın beni çıkar dedi ama hiçte niyetim yoktu çıkarmaya başladım pompalamaya amından kanlar geliyordu erkeğim seninim yırt beni parçala dedi 10 dakika pompaladık tan sonra amının içine patladım ama yetmedi o götüne de sokmak istiyordum oda tamam dedi ve o dar götüne biraz yağ sürdükten sonra yaragımı dayadım ve sokmaya başladım.
ilk girdiğinde bir çığlık attı bütün apartman duydu bırak dedi ama ben hızlı hızlı girip çıktıkça alıştı ve 20 dakika sonra o güzel götüne boşaldım. Sonra üstümüzü giydik annem ler geldi. Biz eve gittik şimdi canım ne zaman istese sikiyorum.